Budite u toku sa posljednim događanjima iz NC Šalate.

*

APARTMANI PARADISO SA UČINKOM OD 100% !!!

CB LIMUN 2:3 ŠKORPIONI

Sjajnu partiju pružili su igrači i jedne i druge momčadi, a pobjedu je odnijela ekipa koja ponajviše od svih suparnika u natjecanju pridaje pozornost obrambenim zadaćama. Škorpioni su uspjeli taktički nadmudriti Limun koji teži atraktivnim potezima i igra otvoreno na gol više od protivnika… Škorpioni su energično krenuli u utakmicu i u uvodu otišli na dva pogotka prednosti preko strijelaca Krčalića i Samardžije, da bi brzonogi Borna Pajk u osmoj minuti ipak pogotkom vratio Limun u igru. U drugom je dijelu momčad Limuna zaigrala još brže i agresivnije što je rezultiralo pogotkom Periše u 26. minuti. Škorpioni ipak u pred posljednjoj minuti koriste prigodu, a čovjek odluke bio je Bruno Vrban. Dvoboj podjednakih suparnika otišao je tako na stranu momčadi koja je imala “dužu klupu”…

IGRAČ UTAKMICE: Bruno Vrban

PIVNICA AURORA 1:5 ENIGMA

Igrači Pivnice Aurora nikako da spoje dva dobra poluvremena u istoj utakmici. Prvi dio i rezultatski (1:1) i kvalitativno čisti egal, dok je u drugom dijelu Enigma zagospodarila terenom i zasluženo upisala bodove. No, krenimo redom.. U drugoj minuti povela je Enigma pogotkom Roberta Jendrička, a Aurorin strijelac bio je Antonio Holjevac. Početkom nastavka izvrsni Mišel Kuntić postigao je dva uistinu prekrasna pogotka za osjetnih 1:3. Pred kraj utakmice “Pivari” su bili prisiljeni sve karte baciti na napad, što je iskusna i kvalitetna momčad Enigme znalački kaznila za konačnih 1:5. Napomenimo da su strijelci bili Ivan Udovičić i Matej Janušić.

IGRAČ UTAKMICE: Mišel Kuntić

ŠETAČI UTD 2:1 MNK TERMIN ZG

Pogled na tablicu lige sugerira kako će se Šetači prošetati do sjajne pozicije u regularnom dijelu natjecanja, a u doigravanju napasti sami naslov. Momčad koja je u sedmom nastupu primila tek treći pogodak zasigurno nije željeni suparnik niti jedoj momčadi u konkurenciji… Dečki iz Mnk Termina bili su na milimetar od podjele bodova, a u posljednjih se 30 sekundi minute ušlo sa 1:1 na semaforu. Dotadašnji strijelci bili su Popović za Šetače, odnosno jedan od tri Živkovića (Josip) iz Mnk Termina Zagreb. Za trobod Šetača je pogodio iskusni Vedran Primužić koji je u svom bogatom haklerskom stažu postigao mali milijun odlučujučih golova!

IGRAČ UTAKMICE: Vedran Primužić

PLITAK POTOK 1:4 MONTELEKTRO

Derbi začelja pripao je momčadi Montelektra koja je sa novim bodovima pobjegla pratnji i “usidrila” se u sredini prvenstvene tablice. Ivan Kozina upisao se u strijelce već u drugoj minuti, međutim Petar Balaško sredinom prvog dijela postiže ispostavilo se jedini pogodak za Plitak potok. Kristijan Lalić povisio je za Montelektrovce, a bodove osigurao ponajbolji pojedinac susreta Josip Barišić sa dvije bravure pretvorene u pogotke. Plitak potok će nadolazećeg vikenda pokušati do bodova u susretu sa Enigmom, dok će Montelektro protiv CB Rockstar jurišati po nove bodove i priključak vrhu.

IGRAČ UTAKMICE: Josip Barišić