Budite u toku sa posljednim događanjima iz NC Šalate.

*

AŠ MIRAMARE-DADO MONTAŽE POTVRDILI KLASU!

RESTORAN TIHI GAJ 0:2 PIZZERIA VIVA

Tihi Gaj u završnici regularnog dijela lošim je rezultatima iskompromitirao vrlo dobru sezonu… Mladići iz Pizzerie Viva upravo su suprotnim tijekom “plovili” kroz sezonu i uvjerljivim predstavama u završnici osigurali lijepu poziciju u nadolazećem play offu. U susretu između podjednakih rivala presudio je sjajni vratar Vive – Matija Juranović koji je briljantnim intervencijama izludio napadače ekipe Tihi Gaj. Za pobjedu su poentirali Andrija Gudelj i Kristijan Perša.

IGRAČ UTAKMICE: Matija Juranović

METEORA PRODUKCIJA 3:1 MERADOG

Derbi natjecanja ostao je za susret posljednjeg kola, a nakon 30 minuta dečki iz Meradoga su morali čestitati Meteorinim napadačima na sjajnom učinku. Naime, iz malobrojnih prilika Meteora squadra znala je pronaći put do mreže i natjerati ih da krenu sa centra. Odluka o pobjedi i osvajaču drugog mjesta na tablici pala je u prvom dijelu susreta kada su za Meteoru strijelci postali Petar Čabraja i Nikola Dropulić. U nastavku smo gledali izjednačen omjer kvalitetnih poteza na terenu, a vidjeli smo i dva pogotka. Blaić je povisio na 3:0, da bi Darko Horvat odmjerenim šutom sa distance postavio konačan rezultat.

IGRAČ UTAKMICE: Niko Breščaković-Drogba

AŠ MIRAMARE-DADO MONTAŽE 3:0 RESTORAN TIHI GAJ

Momčad Miramarea je pobjedom osigurala poziciju 1 nakon razigravanja sa svim ekipama u natjecanju. Dečki koje je okupio i znalački vodi poznati i priznati stručnjak Zdenko Jerabek prošli su do doigravanja neokrznuto sa 7 pobjeda i samo jednim neodlučenim rezultatom, dakle bez poraza i veliki su favoriti za podizanje pehara osvajača natjecanja. No međutim, sada su postali lovina i sve momčadi sa posebnim žarom žele “skinuti” skalp velikim favoritima! Za pobjedu protiv Tihog Gaja u strijelce se upisao brzonogi Jure Copić, kao i Alberto Sinani (prvi strijelac lige), koji je put do mreže pronašao u 2 navrata. Sinani zvani Suarez prvo je ime natjecanja i vidjeti ćemo kako će reagirati u doigravanju kada mu suparničke momčadi dodjele policajce…

IGRAČ UTAKMICE: Alberto Sinani

STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR 4:0 DIPA

Flegari pamte i bolje dane, a poprilično mršav učinak u prvenstvu malo su ipak popravili u sudaru sa fenjerašima natjecanja, momčadi Dipe. Ipak, rezultat ne pokazuje zorno razvoj događaja, jer Dipa je držala nulu punih 20 minuta, čak i opasno prijetila. Pogodak Fluke kao da je razbio snove Dipe o bodovima i dojma smo da su dečki koji posjeduju tehničku kvalitetu mogli i morali puno bolje.. Kako u ovoj utakmici tako i u večini prethodnih. Međutim nedostatak povratne trke po izgubljenoj lopti koštao ih je jako puno bodova. Flegari su predobra momčad da nebi znali ugrabiti ponuđeno. Do kraja utakmice za SC Flegar bodove su pogocima osigurali Dario Guduraš, kapetan Ivan Perković i Miro Jovanović.

IGRAČ UTAKMICE: Ivan Perković