*
SONY DSC

DENTAL CENTAR GRZELA OSVAJAČI LIGE VETERANA

DENTAL CENTAR GRZELA 7:0 STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR

Prva polufinalna utakmica ponudila je iznenađujuće visok rezultat u korist igrača Grzele.Željko Šimić poentirao je u petoj minuti ,da bi Siniša Ferenčak podebljao vodstvo na 2:0 za miran odlazak na odmor.Drugi pogodak kao da je srušio nade Flegarima u prolazak u veliko finale…Grzeline uzdanice neumoljivo su rešetali mrežu suparnika za (pre)visokih 7:0!Spomenuti Šimić postigao je 3 gola,Ferenčak 2,a po jedan torpedo u mreži uputili su Smolčić i Mikac.Sjajna najava DC Grzela prije finala…

KURBLA 4:5 CB OLIVA

Tvrdu i neizvjesnu utakmicu vidjeli smo u drugom polufinalnom ogledu lige veterana.Niti jedna ekipa nije preuzela rizik i otvorila se prema fazi napada.Dojam je da su igrači Kurble imali nešto veći posjed lopte,ali bez konkretnosti u završnici akcija.Momčad Olive disciplinirano je pokrivala prostor ispred vratara Ivana Bokulića svih trideset minuta utakmice.Nakon posljednjeg zvižduka sudačkog para prišlo se izvođenju kaznenih udaraca.Edin Bašić prometnuo se u junaka CB Olive nepogriješivim egzekucijama za veliko slavlje svojih suigrača za ulazak u finalni ogled.

KURBLA 4:1 STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR

Utakmica za treće mjesto odigrana je kao uvertira finalu,a ekipa Kurbla predvođena Srđanom Rizvanom dvostrukim strijelcem kao da je više htjela pehar namjenjen trećeplasiranoj momčadi lige.Radman i Tolić, također su zatresli mrežu pomalo razočaranih Flegara za koje je utješni pogodak postigao Dražen Bukovac.Utakmica bez utega rezultata u pomalo opuštenoj atmosferi gledateljstvo je oduševila izuzetnim potezima iskusnih haklera,koji su dokazali da iako malo manje trče itekako mogu ponuditi atrakciju.

DENTAL CENTAR GRZELA 2:1 CB OLIVA

Veliko finale očekivano je donijelo beskompromisnu borbu za svaki centimetar terena.Uvod u utakmicu nije dao naslutiti tijek kasnijih događanja.Nikola Smolčić u drugoj i trećoj minuti postigao je pogotke na vrlo sličan način,naime šutirao je sa distance,a obrambeni zid CB Olive pomalo nes(p)retno reagirao i prevario Ivana Bokulića svog vratara.Početno vodstvo kao da je uspavalo dečke iz Grzele,što Dario Marinović kažnjava početkom nastavka.Mlinar,Bašić i ostatak momčadi počeli su tada vjerovati u preokret,ali izvrsni Bukvić sačuvao je svoja vrata za veliko slavlje DC Grzela i osvajanje najprestižnije lige veterana u gradu.Čestitamo !!! U petak 17.02.2017.počinje novo izdanje lige veterana u kojoj je nastup potvrdilo čak 13 ekipa!!!