*
DSC02119

AGRAM SERVIS POBJEĐUJE NEVJEROJATNOM LAKOĆOM!

NOVA TV-ACO GRAĐEVINSKI ELEMENTI  7-1   HZZO

Nova TV je od prve minute krenula mljeti ekipu HZZO-a, a ofenzivni pristup nagradio ih je u 7. minuti kada se Milan Stijelja upisao u strijelce. Ne dugo potom, Marko Bartolović, postiže svoj prvi od tri pogadaka koliko je postigao na ovoj utakmici za bezbrižan odlazak na odmor. Početkom nastavka Darijo Jagačić smanjuje na 2-1, što je samo motiviralo igrače Nove TV da ubace u “petu brzinu”. Uz trostrukog strijelca Bartolovića i Stijelja je još jednom poentirao, te Nenad Majdanac stavlja “točku na i” s još dva pogotka za visokih 7-1 .

AGRAM SERVIS  7-1  TISKARA DIKOPA

Još jedna sjajna predstava Agram Servisa! Ovom prigodom teško je nastradala ekipa Tiskare Dikopa sastavljena od golobradih mladića koji su lijepom akcijom otvorili susret i došli u vodstvo preko Brune Jakovljevića. Ante Kozina poravnao je na 1-1, a ponajbolji pojedinac susreta u dva je navrata pogodio. Za visokih 4-1 strijelac je bio Davor Stančić u 19. minuti. Mreže su mirovale do posljednjih minuta utakmice kada su poentirali Špoljarić, Živković i Stančić. Agram Servis nezadrživo juri prema prvoj poziciji pred doigravanje i jedina su momčad sa stopostotnim učinkom.

ZGV  0-0 NOVA TV-ACO GRAĐEVINSKI ELEMENTI

Prava je rijetkost da susreti lige JUFS završe nepopularnim rezultatom 0-0, a upravo to dogodilo se u ovom susretu. Mreže kao da su bile uklete za Kundovića i društvo sa jedne, odnosno Medveda i dečke sa druge strane. Na kraju možemo konstatirati kako ne bi bilo pošteno da je ijedna ekipa osvojila trobod. Posebne pohvale idu na račun vratara koji su jedini zavrijedili prolaznu ocjenu.

TISKARA DIKOPA  1-1 DRIJEN D.O.O.

Tiskari su u ovoj utakmici imali veliki posjed lopte,međutim defanzivno orijetirani “Drijenovci” uspjeli su ugrabiti bod. Ekipa Drijen iz kontranapada preko Josipa Ježa čak je i povela. Antonio Sekulić efektnim je pogotkom poravnao rezultat i vratio utakmicu na početak. Mladi igrači Dikope moraju konačno shvatiti da se za pogodak ne moraju doslovnu” ušetati u mrežu”… Drijen se ovim bodom približio sredini ljestvice, ali za još bolju poziciju će na ponekim utakmicama morati preuzeti i malo rizika.

CB BROOKLYN LANIŠTE  3-1  ZABA

Dream team s Laništa u svom petnaestom nastupu upisao je 14.-tu pobjedu. Momčad Zabe pružila je jako dobar otpor i dokazala da vrijedi puno više no što ukzauje sami pogled na tablicu. Prvo ime susreta bio je nezaustavljivi Tomislav Lauš koji je osim sjajnih driblinga postigao i dva pogotka. Tomislavu je pomagao Josip Lazanin,dok je za bankare jedini strijelac bio Josip Vincelj. Zaba u sljedećem kolu, ukoliko bude na istoj razini, pomrsiti će račune ZGV-u.

SINTAKSA  1-1 OIV

Dugogodišnji suparnici i sudionici lige JUFS momčadi Sintakse i OIV-a po tko zna koji put odigrali su neizvjestan susret. Obe momčadi u svojim redovima imaju puno iskusnih igrača koji znaju kako zatvoriti sve prilaze prema svom golu. Sintaksu je u vodstvo pogotkom u 5. minuti utakmice doveo Mario Simić, a prednost je potrajala do 12. minute kada je Gordan Lepej rijetko viđenim pogotkom postavio konačan rezultat. Neriješen ishod po svemu viđenom je i  najrealniji…