*
DSC_6141

AŠ MIRAMARE I JELENA TRADE ODIGRALI “LJEPOTICU VIKENDA” !!!

SUPERSPORT PREČKO 3:1 MNK GOLI VRH – SVIJET VILIČARA

Furiozno su krenuli igrači momčadi MNK Goli Vrh u utakmicu , a pogodak Matea Pučara jedan je od najbržih u povijesti natjecanja, naime postignut je u 14-toj sekundi utakmice !!! Dečki iz Prečkog u prvim su minutama djelovali potpuno smušeno i da nisu imali tako raspoloženog vratara vrlo brzo bi se našli u nedostižnom minusu … Najraspoloženiji igrač Supersporta bio je Ivan Švigir koji je sa dva atraktivna šuta nakon uspješnog driblinga donio preokret na semaforu ! Prijetili su igrači Golog Vrha ponajviše individualnim akcijama preko izvrsnih Lovrića i Kanazira, međutim vratar Josip Marić neutralizirao je sve pokušaje suparnika ! Kolektivna igra krasila je ekipu Supersport , točku na i stavio je pogotkom glavom !!! Franjo Grgić …

IGRAČ UTAKMICE : Josip Marić

STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR 2:2 KAPSCH

“Flegari” su imali sve u svojim rukama i igru i vodstvo od 2:0 ,a na semaforu je otpočelo odbrojavanje predposljednje minute utakmice …!!! Iznova se pokazalo koliko je 2:0 varljiv rezultat , a za bod Kapscha su precizni bili Tomislav Maršić i Juraj Petanjek . SC Flegar zahvaljujući sjajnom Hrvoju Šikiću koji je bio dvostruki strijelac nosi bod sa ovog susreta, ali gorak je to bod kada se sjetimo koliko su blizu bili stopostotnom učinku …

IGRAČ UTAKMICE : Hrvoje Šikić

AUTO ŠKOLA MIRAMARE 6:3 JELENA TRADE

Dugo će se prepričavati utakmica u kojoj su gledatelji vidjeli fantastičnih 9 pogodaka ,preciznim računanjem saznajemo kako je svakih tri minute i trideset sekundi viđen pogodak !!! Uistinu atraktivna utakmica , ali što je sa obranama …??? Čast Jelene branio je ponajviše Nikola Grgić , ali niti njegov hatt trick nije donio osmjeh na lice suigračima jer su sa druge strane briljirali Alberto Sinami sa tri ; odnosno Jure Copić sa dva pogotka ! Za visokih ,rekli bismo teniskih 6:3 u strijelce se upisao i Matija Tušek .

IGRAČ UTAKMICE : Alberto Sinami