Budite u toku sa posljednim događanjima iz NC Šalate.

*
IMG_0802

CB BLUE UP NAJUSPJEŠNIJA SQUADRA!

Natjecanje Liga Velesajam 5 brojilo je trinaest momčadi, a prije play offa sa vrha je gledala momčad Hidrograda i činilo se da će proći kroz utakmice na ispadanje neokrznuti, međutim u utakmici četvrtine finala dečki iz Hidrograda napustili su teren pognute glave u susretu protiv FS Merlin… U vrlo izjednačenoj ligi koja je nadaleko poznata po velikom broju pogodaka “na koncu” su u finale ušle ekipe CB Blue Up i Paprike Gyros NT. U sljedećim ćemo se redovima osvrnuti na finalni dvoboj i predtaviti Vam najuspješnije ekupe i pojedince…

CB BLUE UP 4:0 PAPRIKA GYROS NT

Prvo poluvrijeme nikako nije dalo naslutiti kako će Blue Upovci visokim rezultatom savladati Papriku, naime nakon prvog dijela na odmor se otošlo na početnih 0:0! Davor Erić razveselio je suigrače i mnogobrojne navijače pogotkom u 18.-toj minuti, a nedugo zatim u strijelce se upisao i Ladislav Mikulinec.. Igrači Paprike predvođeni prvim strijelcem lige Martincom krenuli su nakon 0:2 na sve ili ništa, ali na njihovu žalost brzonogi Petar Ježić i lukavi Marko Grdić svojim su golovima zapečatili vodstvo Blue Upa!

1.MJESTO: CB BLUE UP

2.MJESTO: PAPRIKA GYROS NT

3.MJESTO: FS MERLIN

4.MJESTO: NIGHT CLUB DOWNTOWN

NAJBOLJI IGRAČ: Vedran Primužić

NAJBOLJI STRIJELAC: Tomislav Martinac

NAJBOLJI GOLMAN: Porin Šćukanec