*
DSC07480

JAKOVLJEVIĆ,SIKORA I SOKIĆ: HAT-TRICK JE U MODI!

HZZO 1:6 ZABA

Momčad Zabe kao što smo i najavili podigla je formu na željenu razinu,a sada kad su ulovili ritam biti će nezgodan suparnik svim ekipama u ligi. Sami početak utakmice nalikovao je na  prvu rundu boksačkog meča  kada oba borca bez spuštanja garda ispituju snage i pokušavaju otkriti suparnikove slabosti. Krajem prvog dijela Zaba uspijeva poentirati u dva navrata preko Sporiša i Kelave. Drugi dio protekao je u dominaciji Zabe,a u visoku pobjedu doveli su ih svojim golovima Stanišak,Biško,Mario Jurić i ponovno Sporiš. Poraz HZZO teama ublažio je Ivan Kutleša.

HRVATSKA LUTRIJA 1:3 TISKARA DIKOPA

Tiskari su se ovom pobjedom približili vrhu tablice,dok Lutrija muku muči sa realizacijom i nikako ne uspjeva napraviti više pred golom suparnika..Vrlo dobra obrambena faza nikako nije dovoljna za bolje rezultate,a mladići iz Dikope brzim protokom lopte i velikom trkom melju protivnike i zabijaju veliki broj golova nakon uigranih kombinacija. Prvo ime susreta je bio njihov Puyol-Bruno Jakovljević koji je uz izvrsnu igru ispred svoga gola prijetio i Lutriji. Fantastični Jaki postigao je hat trick i donio svojoj ekipi s Vrapča vrijedne bodove. Ivan Šušak pogodio je za HL,međutim nije mogao sam protiv raspoloženog protivnika..

ZGV 0:4 AGRAM SERVIS

Nevjerojatan niz Agramera nastavljen je sa (pre)visokom pobjedom u susretu protiv vrlo dobrog sastava zagrebačkog Velesajma. Kažemo previsok rezultat jer smo u 35 minuta svjedočili utakmici u kojoj su ekipe imale podjednak broj prigoda za vodstvo,odnosno sličan postotak posjeda lopte. Samo pet minuta nešto slabije koncentracije ZGV-a bilo je dovoljno Agram Servisu da postigne čak 4 pogotka, a u strijelce su se upisali Kuić,Kozina,Pavić i Mustač. Agram uvjerljivo tutnja ligom bez izgubljenog boda sa razlikom pogodaka 71:15 !!! i vodi veliku bitku sa CB Brooklynom oko pozicije broj 1.

INA 1:2 OIV

Po tko zna koji put susreli su se na ligama Velesajam momčadi INA-OIV i s nestrpljenjem smo iščekivali koja će ekipa u svlačionu na tuširanje sa osmjehom ma licu. Prvi dio utakmice pripao je odašiljačima koji su poveli preko lucidnog Ahmetaševića u 14. minuti. Kada su igrači Ine pomislili da je poluvrijeme završilo kaznio ih je Dino Matezić potezom pa pogotkom u svom stilu. Čamber i društvo pojačali su pritisak na papučicu gasa međutim za potpuni preokret ostali su bez goriva.. Rasni strijelac Dakić snažnim je šutom tek ublažio poraz.

ERSTE 7:2 ZABA

Kakva predstava ekipe Erste !!! Sikora i Sokić odigrali su utakmicu kao da im život ovisi o ishodu bankarskog derbija. Ivan Sikora prvi od svoja 3 pogotka postigao je u 15.sekundi utakmice , a vodstvo Erste teama poništio je ubojiti strijelac Zabe Zoran Biško u 5. minuti. Josip Pajkot pogodio je za mirniji odlazak na odmor Erste banke. U drugom dijelu Zaba je doživjela potpuni raspad sistema kada su na scenu stupili spomenuti Sikora i Sokić koji su upisali po 3 postignuta gola. Mario Jurić nije svojom egzekucijom uspio razbuditi šokirane suigrače…

SINTAKSA 1:1 CB BROOKLYN LANIŠTE

Dream team voditelja legendarnog Mije Mlinara nasukao se na hridi tvrdog grebena Sintakse. Iskusni, prekaljeni igrači poput Renata Petričića ili Marina Jelušića nisu bili nimalo impresionirani liderom lige sjajnom squadrom s Laništa. Mario Simić početkom drugog dijela doveo je Sintaksu u vodstvo i da Brooklyn u svojim redovima nema takvog realizatora kao što je Nikola Babić nebi uspjeli zabiti pogodak do nove godine.. Najpošteniji ishod je podjela bodova i na kraju dana svi idu mirno spavati jer su pružili trenutni maksimum.