*
DSC00282

KURBLA I SC FLEGAR NAJAVILI SJAJNU SEZONU !!!

DENTAL CENTAR GRZELA 2:2 CB ORLANDO

Ljetna pauza očito je ostavila ponešto traga na igračima obje ekipe,tako da se igralo u “nižoj brzini” od uobičajene… Podjela bodova najrealniji je ishod derbija u uvodu natjecanja i doista bi bila velika šteta da je ijedna momčad napustila teren pognute glave.. Vrhunski realizator Šimić najavio je pogotkom već u drugoj minuti da će i ove sezone sijati strah pred protivničkim golmanima,ali dečki iz Travnog dokazali su da su karakterni i krajem prvoga dijela preko Ivića love egal. Drugi dio Orlando squadra otvara pogotkom za preokret (Vrdoljak),a Mikac ubrzo postiže i posljednji pogodak na utakmici za 2:2.

STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR 4:1 CB MRAV

Dalibor Mandarić spretno je završavao akcije popularnih “Flegara”, a uigranost pobjednika po nama presudila je u konačnici… Momčad Mrava pokazala je raskošno znanje i uvjereni smo da će kroz nekoliko kola kada se “poslože po linijama”ostvarivati brojne pobjede. Osim dvostrukog strijelca Mandarića za “zubare” su precizni bili i Kristijan Coha,Darko Vučić. Mario Ljubas spasio je čast Cb Mrava . Zaslužena pobjeda Flegara,a čestitke ekipama na fer i korektnoj utakmici bez imalo napetosti…

DSR DUGAVE 1:2 PIZZERIA SOS

Vrlo zanimljivu utakmicu gledali smo na novouređenom terenu sa umjetnom travom,u kojoj su dominirale “talijanski” čvrste obrane. Ulogu favorita dečki iz Dugava opravdali su pogotkom za vodstvo sredinom prvog dijela,a strijelac je bio Mićo Marić. 14.-ta minuta susreta bila je kobna za Dugave , a razočarao ih je Dubravko Delić efektnim pogotkom. Delić je pokazao koliko mu malo treba za kazniti i minimalnu pogrešku suparnika svojim drugim pogotkom za konačnih i pomalo iznenađujučih 1:2,ali samo za one koji  nisu prisustvovali utakmici…

NK DEVETKA 2:4 KURBLA

Ljepoticu prvog kola odigrali su veterani Devetke i Kurble ! Devetka je iskoristila pogrešku Kurbla teama i preko Ivana Ćosića iz kontranapada došla u vodstvo u 10.-toj minuti utakmice. Pomalo šokirani igrači Kurble ipak su se uspjeli skoncentrirati i Ivanović pogađa za egal na semaforu. Branimir Ceboci koji igra i izgleda kao da mu je najviše 25 godina sa dva je pogotka donio potpuni preokret. Kada je brzonogi Klakočer sjajnim šutom povisio na 1:4 postalo je jasno koja će momčad odnijeti bodove. Robusni pivot Devetke Čorović pokazao je koliko je lukav i tehnički potkovan pogotkom za konačnih 2:4. Čestitamo ekipama na sjajnoj igi i još ljepšim golovima !