*
KU9F0005

MAESTRALNI ROBERT KLARIĆ I JOSIP TROGRLIĆ LAKOĆOM “PARAJU”MREŽE !!!

HIDROGRAD 2:1 ŠKORPIONI

Tijesnom pobjedom nad Škorpionima momčad Hidrograda upisala je prvi trobod u natjecanju , dok će Škorpioni za prvo slavlje ipak pričekati još koji dan … Kravarščan je poražene doveo u prednost u desetoj minuti susreta,ali za odgovor Hidrograda nije trebalo dugo čekati … Naime, tek što su krenuli sa centra suigrači su Bruni Maršiću pripremili prigodu za šut ,što takav golgeter naravno nije propustio i gromovitim šutom vratio utakmicu u egal ! U drugom dijelu gledali smo izjednačen dvoboj , a Škorpioni su na trenutak zaboravili na Tomislava Maršića koji je iz blizine poentirao za vrijedne bodove …

IGRAČ UTAKMICE : Bruno Maršić

PRUŽNE GRAĐEVINE D.O.O. 5:1 FOIC 69

Građevinari su naoko lako došli do bodova visokom pobjedom , međutim dojma smo da su igrači FOIC-a ostali “bez gasa” u posljednjim minutama utakmice kada su primili 3 pogotka . Najzaslužniji za bodove među igračima Pružnih bio je svakako kao i inače prvo ime sastava Josip Trogrlić koji je kao brazilac Hulk prolazio kroz obranu Foica za fantastična 4 pogotka , da dobro ste pročitali poker golova doista je nesvakidašnji učinak !!! U strijelce se još upisao i Krešimir Sertić, dok je čast poraženih pogotkom obranio Mario Sever … Ovom predstavom ekupa Pružnih Građevina je najavila pohod na prvo mjesto natjecanja , ali Merlin je izuzetno kvalitetna i motivirana ekipa tako da :”bumo videli” !!!

IGRAČ UTAKMICE : Josip Trogrlić

OTPISANI 0:5 FS MERLIN

Momčad zanimljivog imena Otpisani doživjela je pravi debakl u susretu sa liderima natjecanja FS Merlinom i nije nimalo čudno da su “frizeri” vodeći u poretku sa fascinantnom gol razlikom (14:2)nakon četiri odigrane utakmice !!! Čak 8 golova u tu je statistiku ugradio na ovoj utakmici strijelac hatt tricka Robert Klarić, a kolega mu Matija Kovačić upisao je dva gola pokazavši kako će ekipe koje budu posebno motrile na Klarića imati velikih problema … Otpisani će bodove morati tražiti u sljedećim kolima , a FS Merlin će u sljedečem kolu na probuđenu ekipu Hidrograda, jedva čekamo …!!!

IGRAČ UTAKMICE : Robert Klarić

SOCCER BOX HRVATSKA 3:0 PAPRIKA GYROS NT

Derbi susret lige ponudio je gledateljsvu u kafiću Nogometnog Centra Šalata pravu malonogometnu poslasticu ! Iako je početnih 0:0 svijetlilo na semaforu dugih 25 minuta imalo se doista što za vidjeti , pogotovo ako volite proučavati taktiku … Prvi propust obrane Paprike iskoristio je brzonogi “lisac” Ivan Bedeković , kada su Gyrosovci sve karte bacili u napad na scenu je stupio Franjo Radošević i sa 2 brzopotezna pogotka odveo svoju momčad do nedostižnih i visokih 3:0 ! Hendikep Paprike u ovom je susretu bio neigranje prve violine Ante Stipića što ipak ne umanjuje zasluženu pobjedu Soccer Box teama …

IGRAČ UTAKMICE : Ivan Bedeković