*
DSC_6286

MIDAS I ANOVAL PROJEKT I DALJE NEPORAŽENI !!!

INA 4:5 ZLATNE PRIČUVE

Kiša golova pala je u susretu između legendarnih igrača koji brane boje INA teama i nove momčadi u natjecanju simpatičnog naziva : “Zlatne pričuve”! Iskusni Inini igrači znatno bolje ulaze u susret , te sa lijepih 3:1 odlaze na odmor. Strijelci su bili : Motik, Ažić i pogađate Dakić , dok je nadu u povoljan rezultat za pričuve pogotkom ostavio Ivan Budimir … Drugi dio susreta i sasvim drugačiji razvoj događaja , naime Martinčević i Brkić tresu mrežu Ine za 3:3 ! Ina se neda pa preko Mikulića nanovo vraća rezultat u svoju korist i kada se činilo da će Zlatne pričuve na “cugi” poslije tekme raspravljati o uzrocima poraza na scenu je stupio Marko Samarđija i sa 2 gola u samo jednoj minuti režirao veliki preokret !!!

IGRAČ UTAKMICE : Marko Samarđija

HZZO 0:4 PRIVREDNA BANKA ZAGREB

Veliko iznenađenje priredili su nam igrači PBZ-a i to ne toliko zbog pobjede ,već zbog ponajbolje partije unazad zadnjh nekoliko sezona otkako ih pratimo u nazjecanjima na Velesajmu … HZZO je ekipa sazdana od uistinu kvalitetnih igrača čvrstog karaktera i sami su nam priznali da se ne sjećaju da ih je netko tako nadigrao kao PBZ u ovoj utakmici … Srtijelci u pokeru golova u mreži suparnika bili su : Danijel Kahlina u 2 navrata, odnosno Dado Marinić i Nenad Tepšić . PBZ ukoliko nastavi ovakvim ritmom veliki je favorit za osvajanje naslova prvaka lige !!!

IGRAČ UTAKMICE : Dado Marinić

DELOITTE 2:0 ZABA

Izbornik Zabe popularni Brzi muku muči sa sastavljnjem ekipe ,a dolazak na utakmicu koja traje 40 minuta bez ijedne zamjene svakako je hendikep … Nije niti Deloitte došao u punom sastavu , ali smo mišljenja da je mrvicu duža klupa presudila pobjednika u dvoboju izjednačenih protivnika … U prilog toj tezi idu i minute postignutih pogodaka (sredina drugog dijela)! Zvonimir Vlak brzonogi dribler doveo je svoju momčad u vodstvo , a točku na i postavio je Robert Bardak nakon uigrane akcije . Deloitte se ovom pobjedom približio vodećoj ekipi Midas na samo bod zaostatka …

IGRAČ UTAKMICE : Zvonimir Vlak

RAIFFEISEN BANK 1:1 ANOVAL PROJEKT

Derbi susret lige JUFS ponudio je ipak manje uzbuđenja negoli smo to očekivali ! Očito je da niti jedna ekipa nije nikako htjela teren napustiti bez ijednog boda , te je neodlučeni ishod nekako i najpošteniji … Projektanti su došli u vodstvo sredinom prvog dijela susreta ,a strijelac je bio lucidni Ivan Orešković koji je tako okrunio nešto bolju igru svoje ekipe . Udrugome dijelu Bankari su ubacili u brzinu više što je dostajalo za izjednačujučih 1:1, a u strijelce se upisao Marko Butumović. Imali su i jedni i drugi još nekoliko pokušaja ,ali su vratari obe ekipe bili na zavidnoj razini ;pogotovo Buratović na vratima Anoval Projekta …

IGRAČ UTAKMICE : Dario Buratović