*
logo_crno_zlatni

MIRO FABIJAN I TOMISLAV MARTINAC UBACILI “TRICE”!!!

CB IVAC 5:1 ČETVRTKOM U 9 CB BALTAZAR

Izuzetno zanimljiv susret u kojem su “Baltazari” na kraju utakmice ipak morali čestitati suparnicima iz CB Ivac koji su ih zaustavili nakon dvije pobjede u natjecanju. Miro Fabijan najavio je još jednu uspješnu golgetersku sezonu sa hatt trickom i uvjereni smo visokim plasmanom u poretku strijelaca… Prvo poluvrijeme nije bilo sadržajno kao drugo, a za odlazak na odmor nerješenim rezultatom (1:1), poentirali su spomenuti Fabijan za Ivac, odnosno Tomislav Hudina koji je donio poravnaje u posljednjim sekundama toga dijela utakmice. Drugi dio CB Ivac ubacuje u “brzinu više” i u samo nekoliko minuta odlazi na nedostižnu prednost… Osim Fabijana strijelci su bili Ivo Orešković i Vjekoslav Ložnjak. CB Ivac kada sve zbrojimo i oduzmemo zasluženo nosi bodove, dok CB Baltazar već u petak ima priliku vratiti se na pobjedničke staze…

IGRAČ UTAKMICE : Miro Fabijan

DENTAL CENTAR GRZELA 4:0 CB ORLANDO

Gledali smo utakmicu sa vrlo malo neizvjesnosti jer Dream team Grzela momčad je prepuna proslavljenih zvijezda koji su nosili dresove prvoligaša kako u nogometu, tako i u futsalu… Orlando squadra također u svojim redovima ima jako kvalitetne pojedince, međutim na ovako raspoloženoj Grzeli “zube bi polomila” i večina seniorskih ekipa koje se natječu u Ligama Velesajam! Prvo ime susreta svakako je trostruki strijelac Tomislav Martinac, a u rubriku strijelci upisao se i Igor Leskovar. Sjajnu formu pokazao je i vratar Bašić koji je lakoćom ukrotio pokušaje Baltazara… Grzela team  je i u ovom susretu opravdao status prvog favorita lige, međutim svaka će momčad u ligi na njih jurnuti sa 120% i pokušati im “skinuti skalp”!

IGRAČ UTAKMICE : Tomislav Martinac

SC FLEGAR OLD SCHOOL 2:1 JAVOR KUM PROJEKT

Flegari su u ponešto izmjenjenom sastavu ušli u natjecanje, ali rezultatski jednako uspješno kao i već dugi niz godina… Sredinom prvog dijela poznati zagrebački hakler Darko Vučić doveo je svoju ekipu u vodstvo, a na odgovor Javor Kum Projekta čekali smo punih trinaest minuta i dočekali. Naime, Nikola Đukić postigao je prekrasan pogodak i vratio neizvjesnost u utakmicu vrlo izjednačenih momčadi… Kada se činilo da će momčadi na tuširanje sa po bodom u džepu na scenu je stupio Bojan Borzić i pogotkom oduševio brojne navijače koji su gromoglasno bodrili svoje “ljubimce”,a posebno se razveselio režiser dobre atmosfere na velesajmu legendarni “Zrina”!

IGRAČ UTAKMICE : Bojan Borzić

KURBLA 0:0 PIZZERIA SOS

Rijedak je slučaj da utakmice u veteranskoj konkurenciji završe sa nepopularnih 0:0, međuti kada znamo da su obe ekipe nastupile bez nekoliko važnih igrača, podjela bodova i ne čudi previše… Na kraju možemo rezonirati da bi bilo nepravedno da je poneki udarac iznenadio izvrsne vratare i odnio bodove na jednu stranu. Kurbla i SOS i inače izuzetno puno pozornosti pridaju obrambenoj fazi, ali za put prema vrhu tablice za koji im kvalitete ne nedostaje, ipak će morati ponekad “zariskirati” i barem u dijelu utakmice baciti karte na napad…

IGRAČ UTAKMICE : Rene Lambert