*
logotip_nc-salata

NAPADAČI ERSTE BANKE DEMONTIRALI AUTOKREŠU!

ERSTE 12:2 AUTOKREŠO

Bankari su potvrdili izvanrednim nastupom da im je forma u uzlaznoj putanji i najavili da u doigravanju imaju ozbiljne namjere,jer Autokrešo u svojim redovima ima doista jako dobrih igrača… Nevjerovatnih 12 pogodaka postigli su Erste dečki,što je stvarno prava rijetkost u utakmicama lige JUFS. Sami početak utakmice nije nikako ponudio zanimljivosti,a početnih 0:0 stajalo je na semaforu sve do 16. minute! Kao tajfun Erste boys izgledali su od tog trenutka u očima igrača Autokreše. Tomislav Trutin do ove utakmice postigaoje 5 golova,a učinak je poduplao i potvrdio da je sjajan realizator. Ivan Sikora odgovorio je u svom stilu i izjednačio se sa Tomislavom sa svojih 5 torpeda… Kožulj je postigao ostale pogotke,dok su za Autokrešu pogodili Kovač i Mrzljak.

AGRAM SERVIS 1:2 AUTOKREŠO

Agrameri u posljednje vrijeme nikako svojim igrama ne opravdaju poziciju na samom vrhu tablice i ukoliko ne promjene pristup u nadolazećem doigravanju mogli bi se razočarati brzim ispadanjem. Autokrešo je na krilima brzonogog Ivana Tekera koji je u dva navrata bio precizan sredinom drugog dijela otišao na nedostižnu prednost, a Saša Špoljarić u predposljednjoj minuti zabio je atraktivan pogodak za minimalan poraz Agram Servisa.