*
444

OPASNI ŠKORPIONI I RAZIGRANI JARUN OBILJEŽILI PRVO KOLO!!!

CICAJ UNITED 0:5 ŠKORPIONI

Prvo kolo lige Velesajam 5 obilježile su utakmice sa najviše postignutih pogodaka u prosjeku od svi liga koje se vikendom igraju na terenima Nogometnog Centra Šalata. Škorpioni su pokazali svu raskoš u pobjedi nad ekipom zanimljivog naziva : Cicaj United ! Posebno se istaknuo Bruno Vrban koji je u pobjedu Škorpiona ugradio 2 pogotka,a u strijelce su se upisali i Kristijan Kravarščan, Tomislav Lugarić i Nikola Rukavina. Visoka i posve zaslužena pobjeda od u ovom trenutku kvalitetnije i uigranije ekipe…

FOIC 69 1:2 TORRENTE

Sve bitno u ovom susretu vidjeli smo u posljednjoj trećini utakmice… Prvih dvadesetak minuta proteklo je u igri bez previše rizika ,a i ono malo prigoda koje su stvorili napadači obje ekipe bez puno poteškoća ukrotili su sigurni vratari. Igrač utakmice Ivan Martić u ovom je susretu bio prevaga i strijelac oba pogotka za Torrente,dok je legendarni Boris Ferdelji samo ublažio poraz FOIC-a lijepim zgoditkom u posljednjim sekundama utakmice. Dvije ekipe koje mogu svojim ponašanjem i pristupom biti za primjer mlađim naraštajima odigrale su u svom stilu…

JARUN 6:2 HIDROGRAD

Vatromet lijepih proigravanja,driblinga i efektnih pogodaka viđen je u srazu Jaruna vs Hidrograda,tako da je “teniskih” 6:2 vrlo lako moglo završitit “vaterpolskih” 10:6 … Jarun je dominirao sijelim tijekom susreta,a suparnici će u sljedećim kolima morati poraditi na fazi obrane,a pogotovo na neforsiranim pogreškama… Najučinkovitiji u pobjedničkoj ekipi bili su : Darko Marušić i Marko Mudrinić(dvostruki strijelci),a po pogodak su upisali Filip Janđel i Damir Dervišević. Za Hidrograd su uspješni realizatori bili Hrvoje Žužul i Tomislav Gudelj.

PRUŽNE GRAĐEVINE D.O.O. 1:2 RESTAURANT LINEA

U ovom se susretu zorno vidjelo koliko je presudna važnost duže klupe i dojma smo da Građevinari sa samo jednim igračem na klupi ,u zadnjim minutama griješe zbog nedostatka koncentracije uzrokovanog umorom … Igrala se 23. minuta kada je Ivan Horvat pokazao spretnost pred golom suparnika i doveo Linea squadru u vodstvo. Nekoliko minuta “visio je gol u zraku”,a utakmicu je u sigurne vode doveo Vedran Vukoša koji je manirom rasnog strijelca postavio nedostižnih 0:2. Rezultat je u korist Pružnih uljepšao Dario Kišur u predposljednjoj minuti utakmice.