Budite u toku sa posljednim događanjima iz NC Šalate.

*

SJAJNE PREDSTAVE VETERANA…

KURBLA 2:5 ČETVRTKOM U 9 CB BALTAZAR

Igrači Kurble trenutno se nalaze u kontra-ritmu i bilježe znatan pad u poretku. Momčad Baltazara sa druge strane vrijedno sakuplja bodove i sa 7 pobjeda iz 10 odigranih utakmica drži sjajnu treću poziciju u natjecanju. Ipak, Kurbla je prepuna znalaca i bilo bi pogubno za suparnike da ih podcjene u nadolazećim utakmicama, a pogotovo u doigravanju koje se bliži. Najistureniji igrači Baltazara Vedran Hlevnjak i Damir Matko postigli su po 2 pogotka, a točku na i stavio je Slaven Kopitović. Poraz Kurble ublažio je dvostruki strijelac Klakočer.

IGRAČ UTAKMICE: Vedran Hlevnjak

LKK PROM 0:1 DENTAL CENTAR GRZELA

Lideri prvenstva, momčad Grzele poprilično se namučila za minimalnu pobjedu, čak možemo ustvrditi da je podjela bodova prema svemu viđenom najrealniji ishod. Međutim, širina igračkog kadra koju ima Grzela uvijek nekako odluči tijesne dvoboje. Ovoga puta proradio je povratnik Dino Kovač koji je u svom slow motion stilu uspavao svoje čuvare i iz “nemoguće” pozicije pronašao put do mreže suparnika. LKK Prom možemo slobodno proglasiti osvježenjem u natjecanju i predviđamo im još puno uspješnih sezona u ligi. Grzela pak iznova sa vrha prati razvoj događaja pred doigravanje i brusi formu za knock out fazu.

IGRAČ UTAKMICE: Dino Kovač

KURBLA 0:1 SINTAKSA

Neutralni promatrači koji su neupućeni nisu mogli vjerovati našoj tvrdnji da gledaju veteransku tekmu. Rastrčane i borbene momčadi koje u svojim redovima obiluju sa iznimno kvalitetnim pojedincima odigrale su utakmicu za pamčenje. Falio je još samo pokoji zgoditak, ali ponekad se ima što za vidjeti na utakmicama sa “mršavim rezultatom”… Pogodak odluke djelo je Matije Sarića iz 24. minute za veliko slavlje suigrača iz Sintakse koji su se  novim trobodom približili vodećima.

IGRAČ UTAKMICE: Matija Sarić

PIZZERIA SOS 0:1 DIST

Derbi začelja nalikovao je šahovskoj partiji u kojoj svaki igrač štiti svog kralja (svoju mrežu)… Vrlo malo izglednih prilika sa obe strane u utakmici koju će akteri vrlo brzo zaboraviti. Susret je odlučen trenutkom inspiracije i inače sjajnog haklera Hrvoja Lončarevića u pred posljednjoj minuti. DIST je ovom pobjedom pretekao SOS-ovce na tablici i pred kraj regularnog dijela natjecanja potvrdio ulazak u formu.

IGRAČ UTAKMICE: Hrvoje Lončarević

CB COTTON + CAFFE 1:2 NK JASKA

Dvoboj momčadi koje su poznate po granitno čvrstim obranama odlučen je u posljednjim sekundama, za ipak iznenađujući ishod. Pogled na tablicu sugerirao je “tvrdu” utakmicu u kojoj su spretniji i sretniji bili igrači NK Jaske. CB Cotton poneo je preko Džaje, ali Jaska je već u sljedećem napadu vratila egal na semaforu, a strijelac je bio Hrvoje Lafter. Na odmor se otišlo sa 1:1… U drugom dijelu Cotton je zagospodario terenom u vidu posjeda lopte , dok su se Jaskanci odlučili na vrebanje iz kontra udara. Upravo takva, strpljiva igra urodila je plodom u 30. minuti, a pogodak, odnosno epitet igrača utakmice zaslužio je Petar Miković.

IGRAČ UTAKMICE: Petar Miković

VNK NUR 2:0 OLD SCHOOL SC FLEGAR

Nur je nakon dužeg razdoblja prikazao izuzetno kvalitetnu partiju i zasluženo slavio protiv Flegara koji nikako da riješe najveću boljku neefikasnost. Strijelci za pobjedu Nura i bijeg sa posljednje pozicije bili su Knezović i Bešić.

IGRAČ UTAKMICE: Asmir Bešić