*
ZUJAKUP_TRNSKO_GOMAG (159)

VRATARI TOMISLAV JOSIPOVIĆ,AMAR DURO I GORAN ŠIMIĆ BRILJIRALI!!!

INA GROWWW 1:4 JOLIE PETIT

Jolie Petit najefikasnija je momčad natjecanja,a svoj repertoar šuteva pokazali su zorno u susretu protiv Ine. Da su opasni iz svih pozicija po protivnikov gol zorno su pokazali u 6. minuti susreta kada je poentirao vratar!!! Amar Duro… Sljedeće dvije minute i gotov posao,jer na 3:0 su otišli u tom razdoblju utakmice,a strijelci su bili Ivan Perković i Frankopan Jemrić. Aleksandar Miletić tek je ublažio vodstvo Jolia,a konačnih 4:0 postavio je Saša Kanazir koji u zadnje vrijeme podsjeća na svoje najbolje dane kada je žario i palio zagrebačkim turnirima i ligama… Zaslužena pobjeda Petita za očuvanje drugog mjesta na tablici.

BUBI 2003 0:1 DTB

Vratar momčadi DTB-a Tomislav Josipović žargonski rečeno spustio je roletu i unatoč desetcima opasnih udaraca sve do jednog mačjim refleksom “poskidao”! Moramo isto tako priznati da je Bubi došao u izmjenjenom sastavu,ali to ne umanjuje perfektnu igru DTB-a kako u fazi napada tako i u fazi obrane. Pobjednički pogodak postigao je Mislav Valenta u 24. minuti utakmice i tako rastužio Grabičanina,Kovaća i ostale haklere Bubija i osigurao svojo ekipi vrlo bitne bodove za znatan skok na tablici. Bubi igra po sistemu toplo-hladno i ukoliko ne ulove konstantu u svojoj igri izgubiti će vrlo brzo vrlo dobru 4. poziciju koju trenutno zauzimaju..

STEGA TISAK 0:2 CB JULIUS

Julius je u derbi utakmici Lige Velesajam 4 u potpunosti nadigrao mladiće iz Stega Tiska i zasluženo upisao nove bodove na ionako prepuni konto… Iskusni igrači Juliusa pričekali su da se suparnik nasuka na njihove kamene hridi i iz kontranapada u istoj minuti dva puta postiggli su isto toliko pogodaka… Strijelac prvog pogađate bio je najbolji strijelac ekipe Franjo Suhalj,a Franju je u stopu pratio Igor Brnčić.  CB Julius od prvog kola predvodi ligu sa najviše pozicije i pravo čudo bi bilo da u sljedečim kolima ispuste toliko željeno prvo mjesto u regularnom dijeli sezone..

BOLE I PRIJATELJI 0:1 CB JULIUS

U manje od 24 sata lider lige momčad Cb Juliusa odigrala je dvije izuzetno zahtjevne utakmice sa momčadima koje pretendiraju na visoki plasman. Nevjerovatan je podatak da u 60 minuta nisu primili niti jedan pogodak,podatak je to koji ponajbolje opisuje kako je kvalitetan kadar okupio kapetan Mate Jukić! Goran Šimić nepremostiva je prepreka ekipama u natjecanju, a Suhalj trese mreže kao od šale… Jedini pogodak na utakmici postignut je krajem prvog dijela susreta,a Dario Kožalski bio je precizan iz vrlo nezgodne pozicije. Svaka čast dečkima iz Juliusa na pristupu,a Bole i njegovi prijatelji nemoraju previše tugovati zbog minimalnog poraza i prihvatiti činjenicu da su u ovoj utakmici imali premalo raspoloženih pojedinaca,ali za ovu ekipu nema straha,biti će oni pravi kada će najviše trebati,odnosno u doigravanju uvjereni smo…