Deseto kolo malonogometnih liga Velesajam 2025 na terenima NC Šalate ponudilo je sve što malonogometni entuzijasti vole – rastrgane borbe, niz efektnih pogodaka, taktičke nadmudrice i sve jasniju sliku borbe za prvo mjesto u svakoj od liga.

VELESAJAM 2: Matru Head Spa Boing Bar i dalje nedodirljiv, Banić briljira u ligi Velesajam 2
  • PWC je minimalno slavio protiv RESTORANA BREZINKA rezultatom 3:2, uz precizne udarce Žuvele, Reslera i Cvijetića. ŽITNJAK je odigrao zrelo i efikasno, nadigrao LEEDS UNITED s 4:0, a u strijelce su se upisali CRLJIĆ, ĆOSIĆ, MARKEK i STEPIĆ.
  • GROUPAMA PROPRINT nastavlja u visokom ritmu – pobjeda 4:1 protiv PIZZERIE PIZZA RE uz dva pogotka nezaustavljivog DARIA BANIĆA dodatno ih gura prema vrhu. COZY BAR je bio bolji od LAUFERA s 3:1, dok je MATRU HEAD SPA BOING BAR, vodeća ekipa lige, zadržala maksimalni učinak.
Poredak vrha:
  • MATRU HEAD SPA BOING BAR – 24 boda
  • LEEDS UNITED – 18 bodova
  • Najbolji strijelac: DARIO BANIĆ (GROUPAMA PROPRINT) – 12 golova u 10 nastupa
VELESAJAM 3: Tesla’s Bar Jarun nezaustavljiv, Bet 1x2 diše za vratom
  • TESLA’S BAR JARUN još jednom je potvrdio da se radi o najkonkretnijoj ekipi treće lige – pobjeda 4:0 protiv JOSKOVACA dodatno ih je učvrstila na vrhu, a TONI ŠOŠA s dva nova gola popeo se na sam vrh ljestvice strijelaca. CHARGE & KAVOMAT imao je dvostruki program i maksimalan učinak, svladavši TEHNO ZIV i CB TRINITY, uz doprinos BADENJAKA i ĆUTIĆA. BET 1X2 je također iskoristio dvostruko kolo – pobjede protiv CB DOMINA i CAFFE BARA TALIANO pokazale su ozbiljne ambicije za sam vrh.
Poredak vrha:
  • TESLA’S BAR JARUN – 24 boda
  • BET 1X2 – 19 bodova
  • Najbolji strijelac: TONI ŠOŠA (TESLA’S BAR JARUN) – 11 pogodaka u 8 nastupa
VELESAJAM 4: Škorpioni i Intersnack vode mrtvu trku
  • U ligi VELESAJAM 4 nije manjkalo neizvjesnosti. FC KRALJEVI i ŠPAROGA LOGISTIKA podijelili su bodove (2:2), dok je VIRA NEKRETNINE u dva nastupa upisala i remi (4:4 protiv ŽUTIH GRADITELJSTVA) i pobjedu (2:1 protiv BRZIH I ŽESTOKIH), uz vrlo razigranu ofenzivu.
  • INTERSNACK ADRIA došao je do vrijedne pobjede protiv D2 SOLUTIONS, dok su ŠKORPIONI SVETI JURAJ pokazali silu – visoka pobjeda 5:2 uz četiri gola ANTOLOVIĆA dodatno ih učvršćuje na vrhu.
Poredak vrha:
  • ŠKORPIONI SVETI JURAJ – 22 boda
  • INTERSNACK ADRIA – 21 bod
  • Najbolji strijelac: BORNA ZAGORŠČAK (FC KRALJEVI) – 12 pogodaka u 9 nastupa
VELESAJAM 5: Bivši Igrači stroj za pobjede, Crnolić neumoljiv
  • U trenutno najraspucanijoj ligi, BIVŠI IGRAČI nastavljaju s uvjerljivim partijama – ovaj put svladali su KUMOVE s čistih 4:0. PICK & PACK suvereno je došao do petice protiv GERMANIJE, dok je PRIMAR ELEKTRO deklasirao ULJANIK s čak 9:0 – DUBIĆ je zabio četiri gola. VOIR EVENT 360 ND USLUGE upisao je vrijednu pobjedu protiv RESTORANA SOFRA, dok je AL GA PUNE bio uspješan protiv ISPALIH IZ FORMACIJE s 4:1. DARMONT je poražen od ZAGREBA 21, a FAVBET se upisao u listu pobjednika protiv INTERLINKA.
Poredak vrha:
  • BIVŠI IGRAČI – 24 boda
  • VOIR EVENT 360 ND USLUGE – 21 bod
  • Najbolji strijelac: ALMIR CRNOLIĆ (RESTORAN SOFRA) – 14 pogodaka u 9 nastupa
Kolo za pamćenje na Šalati – bilo je svega: razigranih napada, čvrstih obrana, majstorskih poteza i nekoliko utakmica bez borbe, ali s upisanim bodovima. Favoriti nastavljaju gaziti prema vrhu, dok napadači poput BANIĆA, ŠOŠE i CRNOLIĆA drže visoki ritam i iz kola u kolo razbijaju mreže protivnika. Sljedeći vikend mogao bi donijeti prve potvrde plasmana – i prve velike preokrete.