+

Liga Velesajam FAVBET

Sezona 2020

Raspored / rezultati

SUPER SPORT PREČKO
5 - 2
ŠPANSKO

11-09-2020 20:00

Detalji
SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA
2 - 2
PREDATORI

12-09-2020 19:35

Detalji
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR
-
BOCA JUNIORS

13-09-2020 19:55

Detalji
SELECAO
0 - 5
PLAYBOX

13-09-2020 20:00

Detalji
PAULANER GRILL BAR
1 - 2
LETAK MEDIA

13-09-2020 21:40

Detalji
SELECAO
-
SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA

14-09-2020 00:00

Detalji
PREDATORI
-
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR

19-09-2020 20:10

Detalji
BOCA JUNIORS
1 - 3
SUPER SPORT PREČKO

20-09-2020 19:55

Detalji
PLAYBOX
1 - 3
LETAK MEDIA

20-09-2020 20:30

Detalji
ŠPANSKO
3 - 5
PAULANER GRILL BAR

21-09-2020 21:00

Detalji
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR
1 - 1
SELECAO

27-09-2020 18:45

Detalji
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR
1 - 0
BOCA JUNIORS

27-09-2020 19:55

Detalji
SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA
4 - 3
PLAYBOX

27-09-2020 20:00

Detalji
PAULANER GRILL BAR
6 - 2
BOCA JUNIORS

27-09-2020 21:05

Detalji
SUPER SPORT PREČKO
1 - 1
PREDATORI

27-09-2020 21:40

Detalji
LETAK MEDIA
2 - 0
ŠPANSKO

30-09-2020 21:35

Detalji
MNK SILENT ZAGREB
-
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR

03-10-2020 19:35

Detalji
SELECAO
1 - 1
SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA

04-10-2020 18:45

Detalji
PLAYBOX
-
SUPER SPORT PREČKO

04-10-2020 20:35

Detalji
BOCA JUNIORS
4 - 2
LETAK MEDIA

04-10-2020 21:05

Detalji
PREDATORI
3 - 5
PAULANER GRILL BAR

04-10-2020 21:40

Detalji
PREDATORI
1 - 2
SELECAO

11-10-2020 18:10

Detalji
MNK SILENT ZAGREB
3 - 7
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR

11-10-2020 19:20

Detalji
BOCA JUNIORS
-
SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA

11-10-2020 19:55

Detalji
ŠPANSKO
0 - 1
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR

11-10-2020 20:30

Detalji
PLAYBOX
6 - 1
MNK SILENT ZAGREB

11-10-2020 20:35

Detalji
LETAK MEDIA
2 - 2
SUPER SPORT PREČKO

11-10-2020 21:05

Detalji
SELECAO
0 - 0
BOCA JUNIORS

16-10-2020 20:30

Detalji
SUPER SPORT PREČKO
2 - 0
PAULANER GRILL BAR

16-10-2020 21:45

Detalji
ŠPANSKO
-
SOKO ORUBICA

17-10-2020 19:00

Detalji
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR
-
LETAK MEDIA

17-10-2020 19:35

Detalji
SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA
5 - 1
ŠPANSKO

17-10-2020 20:10

Detalji
MNK SILENT ZAGREB
-
PREDATORI

18-10-2020 18:10

Detalji
SELECAO
5 - 2
MNK SILENT ZAGREB

18-10-2020 19:20

Detalji
PLAYBOX
2 - 0
SOKO ORUBICA

18-10-2020 20:00

Detalji
PAULANER GRILL BAR
1 - 1
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR

23-10-2020 21:20

Detalji
LETAK MEDIA
4 - 1
SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA

25-10-2020 17:35

Detalji
PREDATORI
1 - 7
PLAYBOX

25-10-2020 18:10

Detalji
BOCA JUNIORS
3 - 1
MNK SILENT ZAGREB

25-10-2020 18:45

Detalji
ŠPANSKO
0 - 1
SELECAO

25-10-2020 19:20

Detalji
SOKO ORUBICA
-
MNK SILENT ZAGREB

25-10-2020 19:55

Detalji
SUPER SPORT PREČKO
1 - 1
SOKO ORUBICA

25-10-2020 21:05

Detalji
SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA
2 - 5
PAULANER GRILL BAR

06-11-2020 21:15

Detalji
MNK SILENT ZAGREB
2 - 12
ŠPANSKO

07-11-2020 18:20

Detalji
SOKO ORUBICA
3 - 5
PREDATORI

07-11-2020 18:20

Detalji
PREDATORI
0 - 0
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR

07-11-2020 19:30

Detalji
MNK SILENT ZAGREB
2 - 8
SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA

07-11-2020 20:10

Detalji
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR
-
SUPER SPORT PREČKO

07-11-2020 20:45

Detalji
PLAYBOX
-
BOCA JUNIORS

08-11-2020 18:45

Detalji
SELECAO
-
LETAK MEDIA

08-11-2020 20:30

Detalji
LETAK MEDIA
1 - 2
SOKO ORUBICA

08-11-2020 21:30

Detalji
SOKO ORUBICA
0 - 0
ŠPANSKO

10-11-2020 21:35

Detalji
PREDATORI
-
PAULANER GRILL BAR

11-11-2020 21:00

Detalji
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR
0 - 3
LETAK MEDIA

11-11-2020 21:35

Detalji
PAULANER GRILL BAR
2 - 5
SELECAO

13-11-2020 20:35

Detalji
SUPER SPORT PREČKO
3 - 3
SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA

14-11-2020 19:35

Detalji
ŠPANSKO
1 - 4
PLAYBOX

15-11-2020 20:30

Detalji
LETAK MEDIA
8 - 4
MNK SILENT ZAGREB

15-11-2020 21:05

Detalji
SOKO ORUBICA
4 - 2
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR

15-11-2020 21:40

Detalji
BOCA JUNIORS
1 - 5
PREDATORI

17-11-2020 21:30

Detalji
MNK SILENT ZAGREB
-
PAULANER GRILL BAR

20-11-2020 21:10

Detalji
SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA
1 - 1
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR

21-11-2020 20:05

Detalji
PREDATORI
4 - 0
ŠPANSKO

22-11-2020 18:10

Detalji
SOKO ORUBICA
2 - 3
BOCA JUNIORS

22-11-2020 18:45

Detalji
SELECAO
-
LETAK MEDIA

22-11-2020 19:20

Detalji
SELECAO
1 - 7
SUPER SPORT PREČKO

22-11-2020 20:30

Detalji
STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR
0 - 3
PLAYBOX

22-11-2020 21:05

Detalji
PAULANER GRILL BAR
4 - 2
MNK SILENT ZAGREB

27-11-2020 21:20

Detalji
LETAK MEDIA
-
PREDATORI

28-11-2020 19:35

Detalji
SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA
-
SOKO ORUBICA

28-11-2020 20:10

Detalji
ŠPANSKO
-
BOCA JUNIORS

29-11-2020 18:45

Detalji
SUPER SPORT PREČKO
-
MNK SILENT ZAGREB

29-11-2020 19:55

Detalji
PAULANER GRILL BAR
-
PLAYBOX

29-11-2020 20:00

Detalji
PAULANER GRILL BAR
-
SOKO ORUBICA

01-12-2020 19:00

Detalji
BOCA JUNIORS
-
SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA

01-12-2020 19:35

Detalji

Naj strijelci

Pos Igrač Ekipa Golovi Nastupi
1. JOSIP GRUBEŠA PLAYBOX 11 8
2. IGOR BERIĆ ŠPANSKO 11 9
3. ALBERTO SINANI PAULANER GRILL BAR 10 9
4. JAN BAJAN SUPER SPORT PREČKO 10 8
5. IVAN ZIRDUM SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA 9 9
6. MARIO TOLIĆ SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA 7 8
7. SVEN DEDIĆ LETAK MEDIA 6 7
8. JOSIP JURIĆ STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR 6 10
9. NIKOLA GRUBEŠIĆ PREDATORI 5 6
10. DOMAGOJ KEREPČIĆ PREDATORI 5 8
11. VITO GAGULIĆ PLAYBOX 5 8
12. PERO JEŽIĆ LETAK MEDIA 5 4
13. ANEL MAŠIĆ PAULANER GRILL BAR 5 9
14. ADRIAN POPOVIĆ PAULANER GRILL BAR 5 7
15. BRUNO BOGOVIĆ PLAYBOX 5 5
16. MISLAV ŠKAVRAN SELECAO 5 7
17. BORIS MARKOTIĆ SELECAO 4 9
18. ANTONIO FABIJANEC SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA 3 7
19. LUKA KRŠIĆ PREDATORI 3 7
20. KARLO PETROVIĆ PREDATORI 3 7
21. FILIP MISIMI PLAYBOX 3 7
22. MARKO HEZLER PAULANER GRILL BAR 3 6
23. IVAN PARLOV SUPER SPORT PREČKO 3 6
24. MATEJ PAVLETIĆ SUPER SPORT PREČKO 3 6
25. MARKO KUBAŠEK PLAYBOX 3 6
26. IVAN SOKIĆ LETAK MEDIA 3 8
27. ILIJA ANTOLOVIĆ SUPER SPORT PREČKO 3 5
28. MARKO SMOLEC STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR 3 8
29. FILIP VRANIĆ BOCA JUNIORS 3 4
30. FILIP SINKOVIĆ MNK SILENT ZAGREB 3 7
31. ANTONIO BUMBAK LETAK MEDIA 3 4
32. ANĐELKO ČULJAK SOKO ORUBICA 3 6
33. IVAN VUKOVIĆ MNK SILENT ZAGREB 3 6
34. ARIJAN AČKAR LETAK MEDIA 3 1
35. IVAN VIDAKOVIĆ MNK SILENT ZAGREB 3 3
36. DARIO MIHALJ SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA 2 9
37. MARKO IVANKOVIĆ SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA 2 7
38. MARTIN MIJATOVIĆ SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA 2 9
39. MATO MENALO PREDATORI 2 8
40. JOSIP MUSA PREDATORI 2 5
41. DINKO PLEIĆ SELECAO 2 9
42. DARIJO ILIĆ SELECAO 2 9
43. DANIJEL DEKANIĆ PLAYBOX 2 7
44. SANDRO KIŽLIN PAULANER GRILL BAR 2 4
45. LUKA VRBANC ŠPANSKO 2 8
46. KARLO STOJIĆ LETAK MEDIA 2 5
47. JAKOV ŠARIĆ BOCA JUNIORS 2 7
48. DARIO GUDURAŠ STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR 2 7
49. VALENTINO MAŠIĆ MNK SILENT ZAGREB 2 8
50. DOMAGOJ TOMAŠKO SOKO ORUBICA 2 7
51. LUKA MATOŠEVIĆ BOCA JUNIORS 2 2
52. IVAN BOGDANOVIĆ SOKO ORUBICA 2 2
53. JAŠAR MAŠIĆ MNK SILENT ZAGREB 2 2
54. FRANKO BASLER SOKO ORUBICA 2 2
55. MARKO JANDRIJEVIĆ SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA 1 8
56. IVICA BARIĆ SPORTSKO UDRUGA BREZOVICA 1 7
57. ANTONIO BRNADIĆ PREDATORI 1 7
58. MARKO JURINČIĆ PREDATORI 1 3
59. MARIO OSTOJIĆ SELECAO 1 9
60. SINIŠA BRIŠEVAC SELECAO 1 5
61. MARKO RADOŠ SELECAO 1 5
62. KRISTIJAN ŠOLJIĆ LETAK MEDIA 1 4
63. FILIP VOJNOVIĆ LETAK MEDIA 1 6
64. ANTE MITROVIĆ LETAK MEDIA 1 2
65. FRAN VUKELIĆ PAULANER GRILL BAR 1 5
66. ANTE IVANČIĆ PAULANER GRILL BAR 1 5
67. MATIJA SOLOMON ŠPANSKO 1 6
68. LUKA ČULINA ŠPANSKO 1 7
69. DINO PRSKALO ŠPANSKO 1 2
70. BRUNO DUVNJAK ŠPANSKO 1 8
71. IVAN ŠVIGIR SUPER SPORT PREČKO 1 5
72. TOMISLAV BOGOVIĆ SUPER SPORT PREČKO 1 6
73. MUHAMED HALILOVIĆ SUPER SPORT PREČKO 1 3
74. MATEJ JUKIĆ SUPER SPORT PREČKO 1 3
75. DARIO ŠESTIĆ LETAK MEDIA 1 4
76. MARIO JAKOVLJEVIĆ BOCA JUNIORS 1 6
77. JOSIP JAKOVLJEVIĆ BOCA JUNIORS 1 6
78. TOMISLAV KOLANOVIĆ BOCA JUNIORS 1 4
79. MARIN DŽEKO BOCA JUNIORS 1 8
80. ANTE SPAJIĆ SUPER SPORT PREČKO 1 2
81. VJEKOSLAV ŠUMIĆ PAULANER GRILL BAR 1 6
82. LUKA BOŠNJAK STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR 1 2
83. MIŠEL ČURČIĆ STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR 1 9
84. JOSIP DELIĆ BOCA JUNIORS 1 6
85. KARLO ZEBIĆ PAULANER GRILL BAR 1 3
86. DAVOR MAŽURAN MNK SILENT ZAGREB 1 6
87. EMIR MAŠIĆ MNK SILENT ZAGREB 1 5
88. MARKO TOMIĆ PLAYBOX 1 3
89. TOMISLAV BARIŠIĆ SOKO ORUBICA 1 6
90. PAULO DELMIN BOCA JUNIORS 1 3
91. IVAN VIDAKOVIĆ MNK SILENT ZAGREB 1 3
92. DOMAGOJ VERAJA LETAK MEDIA 1 3
93. MARKO JOZANOVIĆ PLAYBOX 1 1
94. DANIJEL PENAVEC MNK SILENT ZAGREB 1 3
95. FILIP MAĐENOVIĆ BOCA JUNIORS 1 2
96. DAMIR VUK ŠPANSKO 1 3
97. DUJE ČOP ŠPANSKO 1 3
98. DOMINIK RILOV SOKO ORUBICA 1 1
99. MARIO CRNČEVIĆ STOMATOLOŠKI CENTAR FLEGAR 1 4
100. FILIP PUCKO SOKO ORUBICA 1 2

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Kliknite ovdje za više informacija.

Prihvaćam