+

Liga Velesajam 4

Sezona 2022

Raspored / rezultati

EL TROPEDERO
2 - 5
ZILIBALDI I OSVETNICI

15-01-2022 19:00

Detalji
OLL IN
0 - 1
URBANE IDEJE

16-01-2022 18:10

Detalji
BOCA JUNIORS
0 - 2
CB MARCHE

16-01-2022 18:45

Detalji
TESLAS SMART BAR
1 - 0
TREĆE POLUVRIJEME

16-01-2022 19:35

Detalji
CB MARCHE
-
TESLAS SMART BAR

22-01-2022 20:00

Detalji
PROMET ELEZ
4 - 3
EL TROPEDERO

22-01-2022 20:35

Detalji
ZILIBALDI I OSVETNICI
2 - 2
OLL IN

23-01-2022 17:00

Detalji
URBANE IDEJE
7 - 2
BOCA JUNIORS

23-01-2022 17:40

Detalji
TREĆE POLUVRIJEME
3 - 4
JOHANN FRANCK

23-01-2022 21:50

Detalji
TESLAS SMART BAR
1 - 2
URBANE IDEJE

30-01-2022 16:25

Detalji
JOHANN FRANCK
4 - 3
CB MARCHE

30-01-2022 17:00

Detalji
OLL IN
2 - 3
PROMET ELEZ

30-01-2022 17:00

Detalji
BOCA JUNIORS
4 - 1
ZILIBALDI I OSVETNICI

30-01-2022 17:35

Detalji
EL TROPEDERO
3 - 0
OLL IN

06-02-2022 17:00

Detalji
ZILIBALDI I OSVETNICI
3 - 2
TESLAS SMART BAR

06-02-2022 18:10

Detalji
PROMET ELEZ
4 - 0
BOCA JUNIORS

06-02-2022 19:05

Detalji
URBANE IDEJE
2 - 2
JOHANN FRANCK

06-02-2022 21:25

Detalji
TREĆE POLUVRIJEME
3 - 3
CB MARCHE

12-02-2022 18:25

Detalji
JOHANN FRANCK
3 - 0
ZILIBALDI I OSVETNICI

13-02-2022 17:30

Detalji
BOCA JUNIORS
4 - 5
EL TROPEDERO

13-02-2022 18:10

Detalji
TESLAS SMART BAR
0 - 4
PROMET ELEZ

13-02-2022 21:10

Detalji
URBANE IDEJE
6 - 2
TREĆE POLUVRIJEME

20-02-2022 18:30

Detalji
EL TROPEDERO
3 - 3
TESLAS SMART BAR

20-02-2022 19:40

Detalji
OLL IN
1 - 0
BOCA JUNIORS

20-02-2022 20:15

Detalji
PROMET ELEZ
3 - 0
JOHANN FRANCK

20-02-2022 21:25

Detalji
TESLAS SMART BAR
2 - 1
OLL IN

06-03-2022 18:10

Detalji
TREĆE POLUVRIJEME
1 - 0
ZILIBALDI I OSVETNICI

06-03-2022 18:30

Detalji
CB MARCHE
3 - 0
URBANE IDEJE

06-03-2022 20:50

Detalji
JOHANN FRANCK
4 - 7
EL TROPEDERO

06-03-2022 21:25

Detalji
CB MARCHE
3 - 0
ZILIBALDI I OSVETNICI

13-03-2022 18:10

Detalji
EL TROPEDERO
1 - 4
URBANE IDEJE

13-03-2022 21:05

Detalji
BOCA JUNIORS
6 - 2
TESLAS SMART BAR

13-03-2022 21:10

Detalji
OLL IN
2 - 2
JOHANN FRANCK

13-03-2022 21:25

Detalji
PROMET ELEZ
3 - 0
TREĆE POLUVRIJEME

13-03-2022 21:40

Detalji
CB MARCHE
2 - 2
PROMET ELEZ

20-03-2022 18:10

Detalji
URBANE IDEJE
3 - 0
ZILIBALDI I OSVETNICI

20-03-2022 19:05

Detalji
TREĆE POLUVRIJEME
0 - 3
EL TROPEDERO

20-03-2022 20:15

Detalji
JOHANN FRANCK
6 - 1
BOCA JUNIORS

20-03-2022 21:50

Detalji
EL TROPEDERO
1 - 5
CB MARCHE

03-04-2022 19:40

Detalji
TESLAS SMART BAR
1 - 6
JOHANN FRANCK

03-04-2022 21:40

Detalji
PROMET ELEZ
2 - 2
URBANE IDEJE

03-04-2022 21:40

Detalji
BOCA JUNIORS
3 - 0
TREĆE POLUVRIJEME

04-04-2022 00:00

Detalji
PROMET ELEZ
3 - 0
ZILIBALDI I OSVETNICI

04-04-2022 00:00

Detalji
OLL IN
3 - 0
TREĆE POLUVRIJEME

04-04-2022 00:00

Detalji
CB MARCHE
3 - 2
TESLAS SMART BAR

10-04-2022 19:40

Detalji
CB MARCHE
1 - 4
OLL IN

23-04-2022 20:00

Detalji
EL TROPEDERO
5 - 4
TESLAS SMART BAR

24-04-2022 21:05

Detalji
BOCA JUNIORS
3 - 2
OLL IN

27-04-2022 20:35

Detalji
CB MARCHE
6 - 2
EL TROPEDERO

08-05-2022 19:55

Detalji
JOHANN FRANCK
2 - 3
BOCA JUNIORS

08-05-2022 21:40

Detalji
PROMET ELEZ
1 - 2
CB MARCHE

15-05-2022 20:30

Detalji
URBANE IDEJE
3 - 1
BOCA JUNIORS

15-05-2022 20:40

Detalji
PROMET ELEZ
6 - 7
BOCA JUNIORS

22-05-2022 20:05

Detalji
URBANE IDEJE
-
CB MARCHE

22-05-2022 21:15

Detalji

Naj strijelci

Pos Igrač Ekipa Golovi Nastupi
1. JOSIP HRŽENJAK CB MARCHE 10 8
2. MARKO VRDOLJAK EL TROPEDERO 10 11
3. MARKO DREMPETIĆ URBANE IDEJE 8 8
4. JOSIP DELIĆ BOCA JUNIORS 6 9
5. JAKOV STIPIĆ URBANE IDEJE 6 8
6. KRISTIJAN BOŽINOV EL TROPEDERO 6 9
7. LUKA RADETIĆ JOHANN FRANCK 6 8
8. FILIP BAN CB MARCHE 5 10
9. MARIO KOMARAC TESLAS SMART BAR 5 9
10. PEJO PEJIĆ PROMET ELEZ 5 8
11. TOMISLAV HARAMUSTEK PROMET ELEZ 5 6
12. MARIN PELIVAN BOCA JUNIORS 4 9
13. MARIO POPOVIĆ EL TROPEDERO 4 10
14. DEAN TRKULJA EL TROPEDERO 4 8
15. DORJAN FRANCEKOVIĆ TESLAS SMART BAR 4 8
16. ILIJA ANTOLOVIĆ JOHANN FRANCK 4 9
17. KRUNO CVETKOVIĆ PROMET ELEZ 4 7
18. PAULO DELTIN BOCA JUNIORS 4 7
19. JURICA BRDEK CB MARCHE 4 5
20. HALID ALGHOUL JOHANN FRANCK 4 2
21. LUKA ŽUPAN URBANE IDEJE 3 7
22. STJEPAN ĆUTUK URBANE IDEJE 3 9
23. DOMINIK BRLETIĆ CB MARCHE 3 8
24. PETAR STRMEČKI ZILIBALDI I OSVETNICI 3 5
25. IVAN BRZOVIĆ TREĆE POLUVRIJEME 3 2
26. IVAN ELEZ PROMET ELEZ 3 8
27. PETAR BARIŠIĆ ZILIBALDI I OSVETNICI 3 4
28. IVAN ŠUŠAK OLL IN 3 7
29. MARKO BARIŠIĆ PROMET ELEZ 3 7
30. MATIJA DREMPETIĆ PROMET ELEZ 3 5
31. JOSIP CRNOV JOHANN FRANCK 3 3
32. JOSIP KESIĆ OLL IN 2 6
33. MARKO MAJDAK CB MARCHE 2 5
34. SAŠA TRKULJA EL TROPEDERO 2 10
35. KRISTIJAN BABIĆ TREĆE POLUVRIJEME 2 4
36. IVAN SOKIĆ JOHANN FRANCK 2 3
37. KRISTIJAN ŠULER OLL IN 2 7
38. IVAN ČIZMAR URBANE IDEJE 2 7
39. NEVEN BITI OLL IN 2 4
40. LUKA MATOŠEVIĆ BOCA JUNIORS 2 6
41. JOSIP ŽUPAN ZILIBALDI I OSVETNICI 2 3
42. MISLAV LULIĆ CB MARCHE 2 2
43. JURE PICUKARIĆ TESLAS SMART BAR 2 5
44. IVAN KAMENIČKI BOCA JUNIORS 2 3
45. IVAN ZEFKIĆ TESLAS SMART BAR 2 1
46. MARKO CRNOV JOHANN FRANCK 2 1
47. BRUNO VRBAN JOHANN FRANCK 2 2
48. FILIP RIHTAR OLL IN 1 3
49. JOSIP BLAŽEVIĆ OLL IN 1 6
50. STIPE JURILJ OLL IN 1 5
51. LUKA STIPIĆ URBANE IDEJE 1 8
52. MARKO SEKULIĆ URBANE IDEJE 1 7
53. TOMISLAV KOLANOVIĆ BOCA JUNIORS 1 6
54. PETAR JUKIĆ BOCA JUNIORS 1 5
55. HRVOJE JUKIĆ BOCA JUNIORS 1 3
56. MARIN DŽEKO BOCA JUNIORS 1 9
57. IVAN BAN CB MARCHE 1 10
58. PETAR ŠARČEVIĆ CB MARCHE 1 10
59. JOSIP MIHANOVIĆ CB MARCHE 1 2
60. TONI BOŽIĆ OLL IN 1 3
61. KARLO BORKO EL TROPEDERO 1 7
62. VEDRAN FUJIMURA ZILIBALDI I OSVETNICI 1 3
63. DARIO STRMEČKI ZILIBALDI I OSVETNICI 1 4
64. RENATO HLEVNJAK ZILIBALDI I OSVETNICI 1 1
65. PATRIK BABIĆ TREĆE POLUVRIJEME 1 3
66. PAŠKO RAJČIĆ TREĆE POLUVRIJEME 1 4
67. TIN FRANCEKOVIĆ TESLAS SMART BAR 1 8
68. IVAN KEŠINA TESLAS SMART BAR 1 10
69. MATEJ MAGUD TESLAS SMART BAR 1 7
70. IVAN MISETIĆ TESLAS SMART BAR 1 7
71. IVAN ŠVIGIR JOHANN FRANCK 1 5
72. ANTE PLIS JOHANN FRANCK 1 2
73. FILIP VOJNOVIĆ JOHANN FRANCK 1 7
74. STJEPAN MIKULINEC JOHANN FRANCK 1 3
75. IVAN CVITAŠ EL TROPEDERO 1 3
76. ANTONIO BORAS EL TROPEDERO 1 4
77. IVAN BEDEKOVIĆ OLL IN 1 4
78. MATIJA TUŠEK JOHANN FRANCK 1 4
79. DARKO DUVNJAK JOHANN FRANCK 1 3
80. IVAN BOGOVIĆ JOHANN FRANCK 1 7
81. BRUNO LEROTIĆ JOHANN FRANCK 1 3
82. ANDREJ LOVREČEK URBANE IDEJE 1 2
83. FILIP JAKOVIĆ URBANE IDEJE 1 6
84. TONI KOLAK URBANE IDEJE 1 2
85. TOMISLAV KARAMUŠTEK PROMET ELEZ 1 3
86. JAKOV ŠARIĆ BOCA JUNIORS 1 9
87. DOMINIK PERIŠA TREĆE POLUVRIJEME 1 2
88. NIKOLA RADANOVIĆ JOHANN FRANCK 1 1
89. TINO MARUNOVIĆ BOCA JUNIORS 1 2
90. AMIR BEGOVIĆ BOCA JUNIORS 1 5
91. MATIJA FILIPOVIĆ PROMET ELEZ 1 6
92. KRISTIJAN BRKIĆ JOHANN FRANCK 1 1
93. MATIJA MAJDAK CB MARCHE 1 2

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Kliknite ovdje za više informacija.

Prihvaćam