+

Liga Velesajam 5

Sezona 2022

Raspored / rezultati

LUTUM
2 - 2
CB TERASA

16-01-2022 19:00

Detalji
MONTELEKTRO
2 - 2
DRVENE PEĆI

16-01-2022 20:10

Detalji
PROING
2 - 3
X BOYS

16-01-2022 20:45

Detalji
ŠKORPIONI SVETI JURAJ
6 - 1
UZP

16-01-2022 21:20

Detalji
DRVENE PEĆI
4 - 2
PROING

23-01-2022 18:50

Detalji
BEBASTORE.HR - MAKSIMIR
3 - 0
UZP

23-01-2022 19:35

Detalji
EKO CELL
0 - 2
LUTUM

23-01-2022 20:10

Detalji
CB TERASA
2 - 3
MONTELEKTRO

23-01-2022 20:45

Detalji
X BOYS
1 - 4
ŠKORPIONI SVETI JURAJ

23-01-2022 21:20

Detalji
UZP
1 - 2
X BOYS

30-01-2022 19:00

Detalji
ŠKORPIONI SVETI JURAJ
3 - 2
DRVENE PEĆI

30-01-2022 19:35

Detalji
MONTELEKTRO
3 - 1
EKO CELL

30-01-2022 20:45

Detalji
LUTUM
0 - 4
BEBASTORE.HR - MAKSIMIR

30-01-2022 21:20

Detalji
PROING
1 - 2
CB TERASA

30-01-2022 21:40

Detalji
PROING
0 - 6
LUTUM

06-02-2022 17:35

Detalji
X BOYS
-
BEBASTORE.HR - MAKSIMIR

06-02-2022 17:35

Detalji
DRVENE PEĆI
1 - 1
CB TERASA

06-02-2022 18:30

Detalji
UZP
2 - 3
TPA CROATIA

06-02-2022 19:40

Detalji
ŠKORPIONI SVETI JURAJ
5 - 0
EKO CELL

06-02-2022 20:15

Detalji
TPA CROATIA
4 - 3
MONTELEKTRO

06-02-2022 20:50

Detalji
TPA CROATIA
1 - 3
X BOYS

13-02-2022 18:30

Detalji
LUTUM
2 - 1
ŠKORPIONI SVETI JURAJ

13-02-2022 19:40

Detalji
MONTELEKTRO
6 - 1
PROING

13-02-2022 20:15

Detalji
BEBASTORE.HR - MAKSIMIR
1 - 2
DRVENE PEĆI

13-02-2022 20:50

Detalji
EKO CELL
4 - 1
UZP

13-02-2022 21:25

Detalji
PROING
4 - 8
TPA CROATIA

20-02-2022 17:35

Detalji
UZP
1 - 0
CB TERASA

20-02-2022 20:50

Detalji
ŠKORPIONI SVETI JURAJ
4 - 2
BEBASTORE.HR - MAKSIMIR

20-02-2022 21:40

Detalji
X BOYS
3 - 3
EKO CELL

06-03-2022 17:35

Detalji
CB TERASA
2 - 3
BEBASTORE.HR - MAKSIMIR

06-03-2022 19:05

Detalji
UZP
0 - 3
LUTUM

06-03-2022 19:40

Detalji
DRVENE PEĆI
6 - 2
TPA CROATIA

06-03-2022 20:15

Detalji
ŠKORPIONI SVETI JURAJ
1 - 1
MONTELEKTRO

06-03-2022 21:25

Detalji
LUTUM
0 - 2
X BOYS

13-03-2022 19:40

Detalji
MONTELEKTRO
10 - 1
UZP

13-03-2022 20:15

Detalji
PROING
2 - 7
ŠKORPIONI SVETI JURAJ

13-03-2022 20:50

Detalji
EKO CELL
1 - 7
TPA CROATIA

20-03-2022 17:00

Detalji
LUTUM
2 - 2
TPA CROATIA

20-03-2022 18:10

Detalji
DRVENE PEĆI
3 - 0
UZP

20-03-2022 18:30

Detalji
BEBASTORE.HR - MAKSIMIR
4 - 0
PROING

20-03-2022 19:40

Detalji
MONTELEKTRO
0 - 2
BEBASTORE.HR - MAKSIMIR

20-03-2022 20:50

Detalji
CB TERASA
2 - 9
ŠKORPIONI SVETI JURAJ

20-03-2022 21:25

Detalji
EKO CELL
2 - 5
PROING

03-04-2022 18:30

Detalji
CB TERASA
0 - 3
X BOYS

03-04-2022 19:05

Detalji
X BOYS
4 - 1
DRVENE PEĆI

03-04-2022 20:30

Detalji
LUTUM
0 - 2
MONTELEKTRO

03-04-2022 21:00

Detalji
TPA CROATIA
0 - 3
ŠKORPIONI SVETI JURAJ

03-04-2022 21:35

Detalji
TPA CROATIA
3 - 0
CB TERASA

10-04-2022 19:20

Detalji
CB TERASA
0 - 3
EKO CELL

10-04-2022 20:15

Detalji
BEBASTORE.HR - MAKSIMIR
4 - 2
TPA CROATIA

10-04-2022 20:30

Detalji
X BOYS
0 - 6
MONTELEKTRO

10-04-2022 20:50

Detalji
EKO CELL
0 - 3
BEBASTORE.HR - MAKSIMIR

10-04-2022 21:40

Detalji
PROING
3 - 0
UZP

19-04-2022 00:00

Detalji
DRVENE PEĆI
1 - 0
LUTUM

24-04-2022 19:40

Detalji
DRVENE PEĆI
3 - 0
EKO CELL

24-04-2022 20:50

Detalji
X BOYS
0 - 0
BEBASTORE.HR - MAKSIMIR

24-04-2022 21:40

Detalji
DRVENE PEĆI
5 - 1
PROING

08-05-2022 18:45

Detalji
TPA CROATIA
0 - 4
LUTUM

08-05-2022 19:20

Detalji
X BOYS
2 - 3
EKO CELL

08-05-2022 21:15

Detalji
MONTELEKTRO
3 - 1
LUTUM

15-05-2022 20:30

Detalji
DRVENE PEĆI
4 - 1
EKO CELL

15-05-2022 21:15

Detalji
ŠKORPIONI SVETI JURAJ
-
DRVENE PEĆI

22-05-2022 18:10

Detalji
BEBASTORE.HR - MAKSIMIR
0 - 1
MONTELEKTRO

22-05-2022 18:10

Detalji

Naj strijelci

Pos Igrač Ekipa Golovi Nastupi
1. MISLAV RENDULIĆ MONTELEKTRO 11 11
2. IVAN GOLUBIĆ TPA CROATIA 11 10
3. DAVID POKRAJČIĆ MONTELEKTRO 10 11
4. LUKA RADETIĆ ŠKORPIONI SVETI JURAJ 10 6
5. MICHEL KUNTIĆ X BOYS 9 7
6. ILIJA KRČALIĆ ŠKORPIONI SVETI JURAJ 7 6
7. DOMINIK MARTIĆ LUTUM 7 11
8. GORAN REBROVIĆ TPA CROATIA 7 10
9. NIKOLA CVETKOVIĆ PROING 6 10
10. ALEKSANDAR SAVANOVIĆ PROING 6 9
11. ANTONIO BAŠTIJANOVIĆ LUTUM 6 12
12. FILIP ĐUDAJEK BEBASTORE.HR - MAKSIMIR 6 11
13. TIN ŠTEFANAC TPA CROATIA 6 8
14. KRISTIJAN LALIĆ MONTELEKTRO 5 9
15. NIKOLA RUKAVINA ŠKORPIONI SVETI JURAJ 5 9
16. ALBERTO SINANI CB TERASA 5 5
17. BOBINAC DRVENE PEĆI 5 6
18. MATLEKOVIĆ EKO CELL 5 7
19. MATEJ GLASNOVIĆ DRVENE PEĆI 4 8
20. DENIS SAMARŽIJA ŠKORPIONI SVETI JURAJ 4 10
21. HRVOJE VIDOVIĆ BEBASTORE.HR - MAKSIMIR 4 10
22. MARIO ŽUPAN PROING 3 9
23. DOMINIK BANIĆ X BOYS 3 6
24. MATEJ JANUŠIĆ X BOYS 3 10
25. MIROSLAV JOVANOVIĆ MONTELEKTRO 3 8
26. MATKO JOVANOVIĆ DRVENE PEĆI 3 7
27. KREŠIMIR SIKAVICA ŠKORPIONI SVETI JURAJ 3 9
28. BRUNO VRBAN ŠKORPIONI SVETI JURAJ 3 9
29. NIKOLA GLASNOVIĆ LUTUM 3 10
30. MISLAV JURENDIĆ CB TERASA 3 3
31. DOMAGOJ VIDOVIĆ BEBASTORE.HR - MAKSIMIR 3 8
32. MINIĆ EKO CELL 3 6
33. MATIJA LOVREČKI BEBASTORE.HR - MAKSIMIR 3 9
34. MATIJA PAVIĆ BEBASTORE.HR - MAKSIMIR 3 5
35. ILIJA ANTOLOVIĆ ŠKORPIONI SVETI JURAJ 3 3
36. RENATO ŠPIRANEC DRVENE PEĆI 3 3
37. IVAN KOZINA MONTELEKTRO 3 5
38. FILIP BAN BEBASTORE.HR - MAKSIMIR 2 1
39. DORJAN FRANCEKOVIĆ BEBASTORE.HR - MAKSIMIR 2 1
40. MARIJAN VIDMAR PROING 2 10
41. DOMAGOJ BLAGUS X BOYS 2 9
42. LUKA PLIŠO DRVENE PEĆI 2 11
43. JAKOV CULJAT DRVENE PEĆI 2 8
44. MATEJ ŽUGAJ DRVENE PEĆI 2 10
45. TONI KAMENSKI DRVENE PEĆI 2 7
46. ILIJA BADOVINAC DRVENE PEĆI 2 10
47. MARKO MARINOVIĆ ŠKORPIONI SVETI JURAJ 2 7
48. MATEJ KOLIĆ UZP 2 6
49. JURE RENDULIĆ BEBASTORE.HR - MAKSIMIR 2 4
50. MARKO IVANKOVIĆ MONTELEKTRO 2 3
51. ANTUN BLAŽIĆ MONTELEKTRO 2 6
52. VEDRAN POLANČEC TPA CROATIA 2 10
53. ZVONIMIR KARLOVIĆ ŠKORPIONI SVETI JURAJ 2 4
54. BOTICA LUTUM 2 6
55. DOMINIK BRLETIĆ BEBASTORE.HR - MAKSIMIR 1 1
56. MARKO NOVOSEL X BOYS 1 10
57. TOMISLAV JANUŠIĆ X BOYS 1 8
58. FILIP ŠIMATIĆ DRVENE PEĆI 1 9
59. DOMINIK BUBINAC DRVENE PEĆI 1 7
60. NENAD ŠEBEK UZP 1 6
61. MARIO ČONDRIĆ UZP 1 5
62. MIRO BARNJAK UZP 1 4
63. MARIO DODIĆ LUTUM 1 12
64. DEAN MEDEN LUTUM 1 10
65. MATIJA TUŠEK CB TERASA 1 3
66. GRUJIĆ EKO CELL 1 3
67. KEDMENEC EKO CELL 1 5
68. MARKO HMELINA BEBASTORE.HR - MAKSIMIR 1 10
69. TIN ĐUDAJEK BEBASTORE.HR - MAKSIMIR 1 10
70. ZORAN KLIPA BEBASTORE.HR - MAKSIMIR 1 5
71. MATKO IVANČIĆ CB TERASA 1 2
72. ALEN CARIM MONTELEKTRO 1 2
73. DENIS RAMLJAK ŠKORPIONI SVETI JURAJ 1 3
74. LUKA ZEKO MONTELEKTRO 1 2
75. JOSIĆ EKO CELL 1 3
76. IVAN PENIĆ CB TERASA 1 3
77. HRVOJE FRIŠČIĆ TPA CROATIA 1 10
78. MARKO CRNOGAJ TPA CROATIA 1 8
79. JOSIP SESAR TPA CROATIA 1 6
80. DIN BEGULIĆ UZP 1 3
81. SAMUEL MRŠIĆ EKO CELL 1 4
82. KARLO ALTHOLER EKO CELL 1 4
83. ANDRIA RADOVANI DRVENE PEĆI 1 4
84. LUKA LUKAČEVIĆ MONTELEKTRO 1 1
85. IVAN CESAREC LUTUM 1 4
86. KORNEL MAČKOVIĆ EKO CELL 1 2
87. FILIP MAMIĆ X BOYS 1 5
88. TOMI MARELJA LUTUM 1 2

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Kliknite ovdje za više informacija.

Prihvaćam