+

Liga U-11 zagići 2010/2011

Sezona 2020

Raspored / rezultati

GIMKA SC DUBRAVA 11
0 - 2
MNK ZAGI 10

27-09-2020 09:35

Detalji
FC USPINJAČA GIMKA 10
3 - 2
GIMKA SC DUBRAVA 10

27-09-2020 10:45

Detalji
FC USPINJAČA GIMKA 11
0 - 1
GIMKA MALEŠNICA BIJELI

27-09-2020 11:20

Detalji
FUTSAL DINAMO 10
4 - 1
GIMKA KEGLIĆ

27-09-2020 11:20

Detalji
FC USPINJAČA GIMKA 10
3 - 5
MNK FOTEX JUNAJTED 11

27-09-2020 11:55

Detalji
GIMKA MALEŠNICA PLAVI
0 - 13
MNK FOTEX JUNAJTED 10

27-09-2020 11:55

Detalji
FUTSAL DINAMO 10
0 - 11
MNK FOTEX JUNAJTED 10

27-09-2020 12:30

Detalji
GIMKA MALEŠNICA CRVENI
1 - 14
MNK FOTEX JUNAJTED 11

27-09-2020 13:05

Detalji
GIMKA MALEŠNICA BIJELI
2 - 3
MNK FOTEX JUNAJTED 10

11-10-2020 09:35

Detalji
GIMKA KEGLIĆ
1 - 2
GIMKA MALEŠNICA CRVENI

11-10-2020 10:10

Detalji
MNK ZAGI 10
1 - 1
FC USPINJAČA GIMKA 10

11-10-2020 10:10

Detalji
MNK FOTEX JUNAJTED 10
6 - 0
GIMKA SC DUBRAVA 10

11-10-2020 10:45

Detalji
GIMKA SC DUBRAVA 10
10 - 1
GIMKA MALEŠNICA PLAVI

11-10-2020 11:55

Detalji
FC USPINJAČA GIMKA 11
4 - 2
FUTSAL DINAMO 10

11-10-2020 12:30

Detalji
FC USPINJAČA GIMKA 11
13 - 0
GIMKA SC DUBRAVA 11

11-10-2020 13:05

Detalji

Naj strijelci

Pos Igrač Ekipa Golovi Nastupi
1. DA COSTA MNK FOTEX JUNAJTED 11 14 14
2. DODLEK MNK FOTEX JUNAJTED 10 9 9
3. LESKOVAR MNK FOTEX JUNAJTED 10 6 6
4. MRNJAVAC MNK FOTEX JUNAJTED 10 6 6
5. KONDIĆ MNK FOTEX JUNAJTED 10 5 5
6. VAJDA FC USPINJAČA GIMKA 10 4 4
7. GALE GIMKA SC DUBRAVA 10 3 3
8. KOBEŠČAK MNK FOTEX JUNAJTED 10 3 3
9. MOČIBOB FC USPINJAČA GIMKA 11 3 3
10. NESTIĆ MNK FOTEX JUNAJTED 11 3 3
11. SULJAGA GIMKA SC DUBRAVA 10 3 3
12. ŠPANIĆ FC USPINJAČA GIMKA 11 3 3
13. ANTIĆ GIMKA SC DUBRAVA 10 2 2
14. BAŠIĆ B. MNK ZAGI 10 2 2
15. BRČIĆ FC USPINJAČA GIMKA 11 2 2
16. BULJAN FC USPINJAČA GIMKA 10 2 2
17. DŽAJIĆ FC USPINJAČA GIMKA 11 2 2
18. GUDELJ FC USPINJAČA GIMKA 11 2 2
19. KOZJAK MNK FOTEX JUNAJTED 11 2 2
20. LALIĆ FUTSAL DINAMO 10 2 2
21. MAJSTOROVIĆ FC USPINJAČA GIMKA 11 2 2
22. TKEŠČEC GIMKA SC DUBRAVA 10 2 2
23. VALJAK GIMKA MALEŠNICA BIJELI 2 2
24. BILIĆ GIMKA KEGLIĆ 1 1
25. BLAŽIČEVIĆ GIMKA SC DUBRAVA 10 1 1
26. BORKOVIĆ GIMKA MALEŠNICA CRVENI 1 1
27. FURJAN FC USPINJAČA GIMKA 10 1 1
28. HODAK GIMKA MALEŠNICA CRVENI 1 1
29. KAJINIĆ GIMKA MALEŠNICA PLAVI 1 1
30. MAJSTOKOVIĆ FUTSAL DINAMO 10 1 1
31. MANDIĆ GIMKA MALEŠNICA BIJELI 1 1
32. MATIĆ GIMKA SC DUBRAVA 10 1 1
33. MESIĆ FC USPINJAČA GIMKA 11 1 1
34. MORINA FC USPINJAČA GIMKA 11 1 1
35. NOLA FC USPINJAČA GIMKA 11 1 1
36. NOMONEMI MNK FOTEX JUNAJTED 10 1 1
37. NOVOTNI MNK FOTEX JUNAJTED 10 1 1
38. OZBOLT GIMKA MALEŠNICA CRVENI 1 1
39. SKORIĆ FUTSAL DINAMO 10 1 1
40. SUKAČIĆ MNK FOTEX JUNAJTED 10 1 1
41. TOT MNK ZAGI 10 1 1
42. TRUPKOVIĆ MNK FOTEX JUNAJTED 10 1 1
43. VIŠNJIĆ FUTSAL DINAMO 10 1 1
44. ČULJAK FUTSAL DINAMO 10 1 1

Koristimo kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Nastavkom pregleda webstranice slažete se s uvjetima korištenja. Kliknite ovdje za više informacija.

Prihvaćam